25 września, 2021
fajne opisy do zdjęć instagram

Jakie opisy do zdjęć na insta? Topowe bio w 2021

Opisy do zdjęć na instagrama to podstawa, która tak jak i tagi, wchodzi w coraz większą popularność. Emotki oraz sentencje w opisach na insta to już nie moda, a standard.

Opisy na instagrama – jak tworzyć?

Pierwszym krokiem do stworzenia dobrego opisu do zdjęcia jest stworzenie bio, zanim cokolwiek wrzucisz. Podstawą bio profilu na Instagramie jest upewnienie się, że pole nazwy jest zoptymalizowane pod kątem Twojego imienia i / lub słowa kluczowego z możliwością wyszukiwania.

opisy na insta

Na przykład, jeśli pracujesz w branży medycznej, możesz dołączyć swoje pełne imię i nazwisko wraz z tytułem zawodowym. W ten sposób, gdy ludzie będą Cię szukać na Instagramie, będą mogli łatwo znaleźć właściwe konto.

Opisy do zdjęć – po co?

Istnieje wiele powodów, dla których potrzebny jest opis lub podpis. Na przykład witryna, która sprzedaje obrazy stockowe, opierałaby się na opisach zdjęć, ponieważ zastępowałyby one standardowy opis produktu. Lub witryna, która sprzedaje dzieła sztuki, aby utrzymać się na życiu, musiałaby mieć kogoś, kto może wyrazić to zdjęcie w słowach dla konsumenta – ponownie zastępując potrzebę opisów produktów. Inne rodzaje firm, które mogą potrzebować świetnych opisów zdjęć tylko po to, aby sprzedawać swoje produkty, to sprzedawcy odzieży, jubilerzy i nie tylko. Opisy przyciągną też więcej obserwujących których można również u nas kupić.

Fajne opisy do zdjęć na instagrama – jak tworzyć?

  • Napisz prosty tytuł podsumowujący obraz – W przeszłości opisywaliśmy sztukę tworzenia przyciągających uwagę tytułów artykułów, a zasady dotyczą również tytułów opisów zdjęć: powinny one podsumowywać obraz, angażując odbiorców i pasując do stylu klienta.
  • Dodaj ponadczasowe szczegóły, aby opisać obraz – Opis zdjęcia może być wyraźny i dobrze napisany, ale nie będzie przydatny, jeśli zawiera datę kopii. Trzymaj się ponadczasowych szczegółów, które zawsze będą istotne. To nie tylko zwiększa wartość sprzedawanych przez Ciebie produktów, ale także sprawia, że artykuł jest idealną lekturą bez względu na porę roku lub rok.

I najważniejsze…

opisy do zdjęć instagram

Nie przesadzaj! Krótki, angażujący opis do zdjęcia jest dużo lepszy niż długi, bezsensowny cytat. Dobre bio oraz fajny opis na instagramie to jedna z podstaw, która ułatwi Twoje instagramowe życie. Sam spróbuj 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *